18. prosince 2009 v 12:26 | Wild-senpai |  My diary
HFK Praha - Nové Butovice - SHK Nusle 1:1 na pen. 6:5

Goly: 19. Bodiš - 21. Lahůdka.

Souboj byl napjatý, bylo v něm spoustu osobních zápasů.

V páté minutě, po prvním roku se dostal k šanci Bodiš, který dlouze přihrál Tomáši Prchalovi, kterému míč utekl. 14 minut nic, pak Petr Krajánek prudkou narážečkou s Bodišem, která končila gólem. Nádherná akce HFK však nebyla jediným gólem, tentokrát to byl gól hostů.

Savov se dostal v 21. k míči, přihrál prudce na Klucha, který přihrál na nováčka lahůdku a ten žákovskou střelou vytrestal omyl Bodiše.

Skórese neměnilo, a proto došlo na penalty.

První začaly domácí, Prchal. Brzo však vyrovnaly Nusle, bylo to už 5:5, když Bodiš proměnil krásným dloubákem penaltu, a protější Savov neproměnil.

Trenér Barlok "Jsem rád, že se Vláďa vrací do kůže, toco předváděl bylo pěkné. Až na tu akci v 21: minutě, po akci Lahůdky."

Novým Butovicím nyní patří 11: místo, 29 bodů, 9 výher, jedna porážka a jedna remíza.