Únor 2010

Den třetí, 8. 02 2010 - Špatně dohodnuté setkání

20. února 2010 v 14:26 | Wild-senpai |  My diary
Přibližně v půl osmé jsme vstávali, Saša začal hrát na kytaru. Jako včera u pana ředitele, měl sem sto chutí mu jí omlátit o hlavu.

V osm snídaně, příprava, v devět zase na stadion... Zase trénování, až do 11. hodin, vrátili jsme se, já napsal další vzkaz a hodil ho před dveře, bylo am myslím napsáno jestli se nesejdem po večeři v jídelně, kde se dalo i něco objednat. Chtěl jsem jim říct o té lži...

Dvanáct hodin oběd, do dvou hodin klid a potom jsme šli na vycházku, byly jsme až na hřbetu hory. Kamarádka zapadla do sněhu, tak jsem jí vytahoval xD...V pět jsme se vrátili, na vzkaz nebylo odepsáno, takže jsem bral jako samozředjmost dnešní schůzku. %Sli jsme se s klukama dívat na Vražedná čísla a v šest k večeři, po večeři jsem se s nima sešel a povídal, než přišli učitelé a vychovatelky že už se de nahoru. Bylo přibližně půl osmé.

Porada a po ní se zpívalo. Zase jsem si uvědomil že jsem jim lhal, a přitom jsem měl možnost jim to říct, ale neřekl jsem. Do devíti jsme zpívali a potom jsme se šli připravovat, já nemohl však do půl dvanácté usnout, tak černé jsem měl svědomí, ikdyž se jednalo o malou lež.

Den druhý - Neděle, 7. 02. 2010 - první úspěchy ale i neúspěchy

19. února 2010 v 20:46 | Wild-senpai |  My diary
V půl osmé ráno přišel pan učitel s kytarou a začal nám hrát. Po prvé jsem myslel, že mu tu kytaru omlátím o hlavu, ale nestalo se. Ve třičtvrtě jsme se začali oblíkat, v osm snídaně, a tam sem našel ty dvě holky. Byly to fakt kusy xD. V půl devátý dosnídáno, šli jsme na pokoj se připravovat. Byl jsem nervozní. Měl jsem jít poprvé na běžky.

V devět jsme vyrazili s penzionu u Valdeckých směr Staion, kde se běžkařilo a v létě se tam dělala atletika, byly jsme tam do půl dvanácté a trénovali, pádů neurčitelno xD nepočítal jsem je ale něco kolem 20. Ve dvanáct oběd na penzionu, v půl jedné jsem zašel za mojí vychovatelkou, slečnou Pavlínou Buňatovou aby mi půjčila papír a tužku a napsal jsem holkám dopis kde bylo napsáno:
Dobrý den slečny, mé jméno je Vladimír Bodiš, 14 let. Nechtěli by jste se seznámit? Jestliže ano, prosím odpověď na druhou stranu papíru.

Pan učitel mi poradil abych zasunul šikovně dopis do dveří. Ve dvě hodiny se šlo na lyžák, vrátili jsme se v půl páté, odpověď na dopis už byla a bylo tam napsáno něco jako:

Ahoj Vláďo, klidně. My jsme Petra (15) a Vlaďka (18).

Už nevím co tam bylo napsáno. Pod jejich vzkaz jsem se zeptal jestli se nechtějí sejí v osm na chodbě. Dal jsem to na stejné místo.

Šest hodin večer - večeře, v půl sedmé jsme se zase sešli, kecaly až do osmi, v osm sem šel na chodbu a čekal jsem 20 sek a už tu byly holky. Zatáhly mě k sobě na pokoj a tam sme prokecaly třičtvrtě hodiny o Řecku, o školách, o výměnných pobytech apod. Nakonec tam vlítly kluci jestli se neděje nic nekalého. Raději sem odešel.

Když sem rozrail dveře do pokoje začal sem řvát:
"Sašo, Jirko, Dušane..vy zemřete!"
"No jasný." řekl JIrka.
"Hele, poradím ti, drž ústa." šel jsem se vysprchovat a v půl desáté přišel učitel a vyzvídal jak jsem pokročil.
"jo, dobrý pane učiteli.. výborné." řekl jsem a otočil jsem se a v tu chvíli mě chytlo černé svědomí - já jim lhal s věkem...od té doby mě to trýznilo nějakou dobu.

Den první - sobota, 6. 02. 2010 - začátek pobytu

19. února 2010 v 20:39 | Wild-senpai |  My diary
Vstával jsem v sedm hodin, abych si stihl dobalit věci a v osm směr Světlá nad Sázavou. V deset Praze, potulování po Praze a konečně - 12:15, sraz před školou, tam čekalo školní auto a v 13:00 vyrážíme směr Šumava, Churáňov. S klukama jsme provokovali holky, učitel nás musel trošku krotit.

Ve čtyři jsme byly na místě, nebo spíše před místem. Auto nemohlo vyjet do zasněženého kopce a tak jsme šli nahoru. SKoro uprostřed jsme viděli auto ve sněhu a začali jsme se smát jací sou chudáci, učitel s naším řidičem šli pomoct. My s učitelkou jsme pomáhali odnést běžky do lyžárny.

Ve čtvrt na pět už vše bylo hotovo, byly jsme an tom nejlepším pomoji s vanou, s televizí a s ...manželskou postelí pro dva a dvěma postelema pod nízkým stropem. Saša a Dušan spali na manželský, ja s Jirkou na zbylých dvou postelích. Dušan tam nebyl, jel s Kristýnou autobusem, tak jsme začali vybalovat. Skoro dobalíno a on přišel Dušan, trochu naštvaný že bude spát se Sašou na stejný posteli. V šest bylo vybalíno a šlo se na večeři. Tam jsem hledal nějaké holky ale žádné jsem nezahlídl. V sedm byl sraz na pokoji, v půl osmé už bylo vše naplánováno, boty na lyže rozdány a karty byly vrženy..Tedy pro mě ne - v devět přišel pan učitel a povídá, že má pro mě úlovek - dvě holky.
"Pane učiteli, děkuji za informace." řekl jsem mu.
"Není zač."
V půl desátý všichni vysprchovaní a já až do půl jedenácté přemýšlel jak na ty dvě holky, které byly, jak jsem zjistil časem vedle nás na pokoji.

Týden na horách aneb cesta tam a zase zpátky xD

14. února 2010 v 11:16 | Wild-senpai |  My diary
Od 6. do 13. února jsem byl na horách, proto sem nic nepsal (tedy to ani před tím) ..podrobnou reportáž xDDD přidám čsem xD jen co jí dopíšu xD