Květen 2010

Sem v háji

8. května 2010 v 19:47 | Wild-senpai |  My diary
Byl jsem na soutěži v prostorové orientaci pro zrakově postižené. Hned v autobuse z Liptovského Jána do Liptovského Mikuláše, kam jsme přijeli vlakem z Prah yjsem se seznámil s Jurajem Olahem a Janem Kalijou. Přidal se k nám do rozhovoru i jakýsi Maximilián Kutliak a Klara Laciová. S tou jsem potom nemluvil, až příští den mi s ní Juraj a Jano, mý potom bratři domluvili schůzku. Totálně jsem jí podlehl, zamiloval jsem se do ní hned. Kluci jí to v pátek řekli, ale ona řekla že prý ne. Já byl v pátek tedy  ve městě a koupil jí tam hrníček s nápisem Slnko a s obrázkem srdíčka. Večer jsem kecal s klukama, byly jsme na vyhlašování a před ním jsem si domluvil porvní tanec s Klárou. Šel jsem se po vyhlášení upravit a šel jsem s ní dolů. Tancoval jsem chvíli s klukama, potom s Klárou a její kamoškou a nakonec sám s Klárou a to dvakrát. Nakonec tancovala s holkama a já s Jurajem sme byly total v píči, protože on ale i jan milovali Jevgeniji Chernish, s kterou jsem hodne kecal. Oba v píči a já tehdá nzařval že kéž by mě rakovina do rána chytla. Potom jsem šel nahoru a čekal až příjde Klára. První přišla ale její kamarádka Gabriela, a já jí povídám že něco pro Kláru mám ať jí to předá a něco jí vyřídí. Jenžeč nakonec jsem jí to předal sám, řekl jí do očí že ji miluju a ona mi řekla že se moc neznáme atd. a ať se na ní nezlobím. Nakonec jsem jí uchopil za ruku a řekl jí že se na ní nezlobím. Nakonec otevřela ten dárek a řekla mi že něco ve smyslu abych na ni nezapoměl že mi dá pusu. Taky že dala. Bože, nic sladšího jsem nezažil. Kecali jsme, potom jsem odcházel, obejmul jí a ona mě. Dnes ráno jsem si s ní domluvil že budu s ní sedět v autobuse. Kecali jsme a když jsme přijeli na místo odkud nám měl jet vlak rozloučili jsme se a já jí obejmul. Od této chvíle brečím, protože jí doopravdy miluju a nevím co mám dělat.

Den osmý, odjezdový, 13. leden - odjezd

1. května 2010 v 17:55 | Wild-senpai |  My diary
Dobalení, snídaně, rozloučení a odjezd domů, kde jsme s klukama blbli a s panemučitelem. Pan učitel nám četl o tom, že už začala olimpiáda ve Vancouveru, o tom co se stalo na začátku o smrti Kumaritašviliho apod. Nakoo nec jsme přijeli do Prahy, odjel jsem domů a tam jsem šel na Facebook, kde jsem našel žádost od Vlaďky.

Tenhle výlet se mi strašně líbil, a nezapomenu na něj.

Den sedmý, 12. leden - nejlepší den

1. května 2010 v 17:53 | Wild-senpai |  My diary
Ráno jsem vstal. Umyl se apod a nakonec jsme šli na snídani, kde jsem zase kecal s holkama a jejich rodiči.

Nakonec přišel "zlatý hřeb" těhto hor - závody, kde jsem byl čtvrtý. Potom jsme ještě s panem učitelem jeli samy na lyžích, nakonec to skončilo koulovačkou. Oběd, klid, kde jsem napsal holkám svůj Facebook a předal jim ho. Zabalil si, koukal s klukama na filmy a nakonec přišla večeře a jeden z okamžiků, které jsem nečekal.

Pan  učitel vytáhl kytaru a začaly jsme zpívat, holky se k nám přidali, kecal jsem s nima, obzvlášť s tou mladší, bylo to prostě  úžasné.

Den šestý, 11. leden - usmálo se štěstí?

1. května 2010 v 17:49 | Wild-senpai |  My diary
Ráno jsem se tedy odhodlal.

Přišel jsem na snídani, nasnídal se rychle a šel k těm holkám.

"Ahoj holky, dobrý den," pozdravil jsem i jejich rodiče. Potom jsem nevěděl co mám říct ale vše bylo v pořádku.

Nakonec lyžování,  oběd, lžování, večeře, kde jsem si domluvil že si promluvim s Vlaďkou. V půl osmé jsem odešel za Vlaďkou do jídelny, kde jsme kecaly. Chtěl jsem jí něco objednat, ale odmítla.

Po té, co jsem se vrátil pan učitel vyzvídal co a jak tak jsem mu vše řekl. Netušil jsem však, že to nejlepší ještě příjde.

Den pátý, 10. leden - celej zkur. den

1. května 2010 v 17:46 | Wild-senpai |  My diary
Tenhle den mě nesmírně štval.

Ráno jsem s těma holkama nemluvil, byly tam s rodičema. Bál jsem se. Nakonec jsme šli blbnout na lopatky xDD (masoooo xDDD) nejprve samy, potom jsme udělali vláček - no prostě si představte Kaina na lopatičce xDDDD nakonec oběd, potom chvíli klid, s panem učitele jsme napsali dopis, já jim ho dal ke dveřžím, ve dvě jsme šli na meteorologickou stanici. Bylo to velmi zajímavé, a potom, co jsme vylezli, začala mít učitelka kecy že se s těma holkama nebudu stýkat, že sou na mě moc staré. Naštval jsem sem, s nikým jsem nekomunikoval, nakonec jsme šli koukat na film Krakonoš a lyžníci, potom učitelky odešli a já jsem si promluvil s panem učitelem.

"pane učiteli? Já to nechápu, proč jsou učitelky proti tomu, abych se bavil s Petrou a Vlaďkou."
"Víš, my si mysleli, že s nimi chceš mít něco víc než jen kamarádství"
"Tak to není."
"Dobrá, budu ti věřit."
"Ještě se chci zeptat, co mám dělat, když chci mluvit s holkama a ona tam je s rodiči?"
"Odhodlej se, jdi ke stolu a oslov je."
"Ale..co když."
"žádné kdyby."
"dobrá." řekl jsem a po té, co se kluci vysprchovali šel jsem se taky vysprchovat, samozřejmě se to  neobešlo bez hádky o tom že se chovám jak kretén apod.